If you want to register as non-corporate user,
please use our application.

Kā lietot

CARGURU ir automobiļu koplietošanas pakalpojums (car sharing). Lietošanas maksā ir iekļautas pilnīgi visas izmaksas, tostarp degviela, autostāvvieta un apdrošināšana.

Kļūt par lietotāju ir ļoti vienkārši! Veiciet reģistrāciju, sagaidiet apstiprinājumu un sāciet lietot jebkuru brīvo automobili.

Lai sāktu nomu, atrodiet piemērotu automobili kartē vai brīvo automobiļu sarakstā. Rezervējiet to, tad aktīvās rezervēšanas lodziņā nospiediet „Sākt braukšanu” un automobilis tiks atvērts. Atslēgas un dokumenti būs salonā.

Izslēdzot dzinēju, automātiski tiek piemērots izdevīgāks gaidīšanas režīms. Ja degvielas tvertnē ir palicis mazāk nekā 25% degvielas, uzpildiet automobili un saņemiet atlaidi 10% apmērā no esošās rezervēšanas!

Lai pabeigtu nomu, novietojiet automobili „CARGURU” noteikumos atļautā vietā. Atstājiet dokumentus un atslēgas salonā, izkāpiet, aizveriet durvis un aktīvās rezervēšanas lodziņā nospiediet „Beigt braukšanu” — noma būs pabeigta un automobilis tiks aizvērts.

Lūdzam rūpīgi lietot automobili un ievērot tīrību salonā, lai klientiem, kuri lietos automobili pēc jums, būtu patīkami sēsties tīrā automobili. Plašāka informācija ir sniegta sadaļā „Noderīga informācija”.